Fabrikant: Spiering & Pluym Rotterdam Vlambloem 1 3068JE ROTTERDAM, NL 0104565656 http://www.spiering-pluym.nl sales@spiering-pluym.nl
Ontzettend mooie auto met een kloppende historie. De auto is van een liefhebber geweest en heeft onder andere een op maat gemaakte oliekoeler, een sport luchtfilter en een Brembo remsysteem.
De auto is stage 1 getuned en heeft hierdoor +- 310 PK. Niet te missen is de ontzettend mooie en unieke Sirius gele kleur.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te gegeven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer zelf ook de zaken die uw koopbeslissing zouden kunnen beïnvloeden.